Не завжди є можливість підзарядити мобільний телефон або «розумний» годинник від звичайної розетки. Йдеться про походи, відпочинок на природі та багато інших життєвих ситуацій, коли поблизу просто немає джерела електропостачання. У такому разі паличкою-виручалочкою може стати Power Bank, який допоможе підтримувати ваші гаджети у робочому стані. Про особливості зовнішніх акумуляторів та цінову політику поговоримо далі детальніше.
Повербанк та портативні акумулятори – особливості та характеристики
Повербанки є переносними накопичувачами енергії, які дозволяють заряджати смартфони, годинники, навушники та багато інших девайсів. Подібні пристрої мають перелік переваг, серед яких варто виділити:
- Висока швидкість роботи.
- Скромна вага та габарити.
- Простота експлуатації.
- Універсальність. Пристосування сумісні з більшістю сучасних гаджетів.
- Великий асортиментний ряд моделей із широким спектром функціональних можливостей.
Безперечною перевагою пауербанків є відсутність будь-яких обмежень на експлуатацію телефонів під час заряджання. Також немає потреби знаходитися поблизу розетки. Достатньо підключити акумулятор до гаджета, який розрядився.
Особливості вибору павербанку
Існує кілька параметрів, виходячи з яких визначається якість роботи та довговічність пристосування. Рекомендуємо звернути увагу на такі аспекти:
- Місткість. Саме від неї залежить різноманітність гаджетів, зарядка яких можлива, та частота розрядів-зарядів. Для визначення слід помножити ємність батареї гаджета, який заряджати плануєте, на 2. Відповідно, чим більшою є місткість акумулятора, тим більшими будуть габарити і ціна повербанка.
- Сила струму. Від цього параметра залежить сила роботи приладу та його сумісність із планшетами та ноутбуками. Краще вибирати моделі із силою струму від 2А для ноутбуків та від 0,5 до 1А для смартфонів.
- Тип батареї. Розрізняють літій-іонний та літій-полімерний типи. Перший нагадує зовні пальчикову батарею, відрізняється доступною вартістю та коротким експлуатаційним терміном. Другий є більш сучасним варіантом, оскільки розрахований на 5000 циклів зарядки. Пристосування досить повільно витрачають заряд, що забезпечує економічне використання. Але ось ціна літій-полімерних моделей значно вища.
- Вихідна напруга. Для переважної більшості сучасних девайсів цей показник становить 3,7 В. У повербанку з такою напругою відсутня потреба в наявності спеціального контролера в девайсах і є високий показник ККД.
- Роз’єм. Важливо, щоб акумулятор був оснащений роз’ємом, що відповідає гаджету. На ринку зустрічаються такі варіанти як microUSB, Type-C, apple 30-pin.
Крім вищезгаданих моментів на ціну павербанку впливає наявність усіляких додаткових фішок. Йдеться про захист від перегріву, наявність корпусу з прогумованого матеріалу, який відрізняється стійкістю до вологи та механічних пошкоджень, світлодіодного ліхтарика, дисплея. Відповідно, чим більшою буде начинка, тим дорожче вам обійдеться павербанк.
Де купити потужний повербанк?
Купити повербанк можна в інтернет-магазині oneprice.ua. На сайті до вашої уваги представлений великий вибір товарів у широкому ціновому діапазоні. Тому незалежно від того, чи потрібна вам потужна модель для довготривалого використання, або слабенька для рідкісних походів на природу, ви можете знайти оптимальні варіанти для себе. Ми забезпечуємо доставку по всій території країни Новою Поштою, Укрпоштою та кур’єрськими службами. Залишились питання? Наші консультанти допоможуть вам корисними порадами та рекомендаціями.