ITVDN — відеокурси з програмування

Програмування стабільно продовжує залишатись цінною навичкою та актуальною сферою для роботи. А сучасні умови ще раз довели, що онлайн навчання може бути таким же ефективним (а іноді й більш ефективним), ніж офлайн.

Саме тому освітній проєкт ITVDN запустив у 2014 році платформу відеокурсів з онлайн програмування для всіх, хто прагне стати професіоналом у сфері розробки програмного забезпечення, проєктування програмних систем та суміжних галузях. А з березня 2022 вирішив підтримати українців у складних умовах, та запропонував вивчати програмування безкоштовно https://itvdn.com/ua/landing/free-for-ukraine.

Онлайн навчання програмуванню: час і темп обираєте самі

programming

Онлайн навчання — це надзвичайно зручно. Опановувати нові знання та вміння може будь-хто, незалежно від рівня початкових знань, освіти та професії. 230+ курсів відкриті для всіх і мають цілий ряд переваг:

  • Зручність. Проходити навчання можна в зручний для вас час і в зручному місці. Тільки ви обираєте час та кількість пройденого матеріалу.
  • Індивідуальний план. Ви отримуєте знання та навички по чітко сформульованому та продуманому плану, рухаючись від новачка до експерта.
  • Ком’юніті користувачів. Відповіді на всі питання, що виникають в процесі навчання, вам допоможе отримати служба підтримки. Окрім цього спеціалісти систематично проводять вебінари та зустрічі, що допоможуть розібратися у всіх нюансах та деталях.

А  для спілкування користувачів між собою, допомоги й обміну досвідом створений форум та спільноти у соцмережах.

  • Максимальна користь матеріалу. Відеокурси ITVDN — це не просто відеоуроки. Вони включають багато прикладів, коментарів і пояснень, конспекти, домашні завдання, та спеціальний розділ інтерактивних практикумів, щоб перетворити теорію на практику. Тобто ви отримуєте концентровану інформацію, з якою вивчення онлайн програмування буде дійсно ефективним.

Кілька десятків тисяч людей вже розпочали своє онлайн навчання, і це суттєво розширює їх можливості подальшого професійного розвитку та працевлаштування.

Вигідна пропозиція

coding

Якщо ви залишилися без роботи, хочете вдосконалити наявні знання або опанувати нову спеціальність, відеокурси онлайн програмування ITVDN — це те, що вам потрібно.

По закінченню курсу на вас чекатиме екзаменаційний пункт, підтвердивши знання в якому, ви отримаєте сертифікат-підтвердження.

Всі, хто подає заявку зараз та стає учасником, отримують унікальну пропозицію —  безкоштовний доступ на 30 днів до всіх відеокурсів з програмування та інформаційних технологій.

З них ви можете обрати ті, які вас найбільше зацікавили й розпочати навчання. Кількість курсів, які ви можете пройти — необмежена. Все залежить лише від вашого темпу навчання та бажання працювати протягом 30 безкоштовних днів.

Якщо серед запропонованих напрямів ви знайдете своє покликання, і захочете продовжити навчання, тоді на вибір буде запропоновано чотири варіанти пакетів — від Стартового до Преміум plus, які дозволять максимально поглибити ваші знання та здобути ще більше професійних навичок.

Запитання, яке часто цікавить наших студентів: чи можна піти працювати після отримання сертифіката? Якщо ви сумлінно вивчали матеріал, виконували всі завдання в інтерактивному практикумі та прагнете розвиватися далі, тоді немає нічого неможливого. Велика кількість IT-компаній із задоволенням пропонує робочі місця новачкам, і ваші базові знання неодмінно стануть позитивним бонусом.

Всього 4 кроки

Для того, щоб приєднатися до спільноти ITVDN та розпочати свій шлях програмування, вам необхідно зробити лише кілька кроків:

  • Заповнити заявку учасника.
  • Приєднатися до Telegram каналу ITVDN.
  • Поділитися своїми намірами у Facebook.
  • Розпочати навчання.

Почніть змінювати своє життя вже зараз. Освоюйте навички програмування з комплексними програмами ITVDN та ставайте спеціалістами IT та суміжних галузей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.