Книги нон-фікшн: чому їх потрібно читати

Для багатьох людей художні книги набагато цікавіші, ніж нон-фікшн. Так, детективи, трилери і романи здатні по-справжньому змусити читача переживати за головних персонажів, випробувати море сильних емоцій. На цьому тлі нон-фікшн здається чимось сухим і нудним.

книги

Однак Нехудожня література теж заслуговує на увагу. Читати книги нон-фікшн можна і потрібно — більш того, література цього жанру також може викликати певні емоції, сприяти приємному проведенню часу. У статті розглянемо кілька причин, чому Вам слід виробити любов до читання нехудожньої літератури.

Чому потрібно читати нон-фікшн: основні причини

Нехудожня література дозволяє знайти рішення будь-якої проблеми — адже сотні людей до Вас вже стикалися з тією складною ситуацією, в якій опинилися ви, і навіть написали про це книгу. Вам же залишається тільки знайти її і прочитати.

Давайте розглянемо інші причини, чому вам варто читати не тільки «художку», але і нон-фікшн:

  • почути незвичайні історії — Художня література здатна дивувати людину незвичайними історіями, придуманими авторами. Однак на це ж здатний і нон-фікшн. Є повно книг, в яких розповідаються дуже захоплюючі, але при цьому реальні, історії;
  • пройти майже повноцінний курс — при бажанні можна знайти велику кількість книг, які призначені для самостійного навчання якомусь ремеслу. Ефективність майже така ж, як і реального курсу, але при цьому має доступну вартість. Ще однією перевагою є те, що ви завжди можете повернутися до пройденого матеріалу і вивчити його ще раз;
  • нескінченно розширювати горизонти — книги нон-фікшн дозволяють дізнатися, що відбувається в інших країнах, яким був світ минулого, як працює світова економіка та ін. Головне — все це розповідається не математичною мовою, а цілком доступною: складні речі максимально спрощуються, а явища і фізичні закони пояснюються на знайомих нам прикладах.Наприклад, в книзі «Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Замок. Торговець. Поет» дуже захоплююче і цікавою мовою описується Європа в період з 1200 по 1400 роки.

Також нехудожня література здатна в буквальному сенсі змінити ваше життя на краще. Нон-фікшн постійно нагадує вам, що в світі є повно цікавих речей, таку літературу можна використовувати як невичерпне джерело ідей. Завдяки нон-фікшн ви вчитеся правильно розставляти пріоритети, управляти своїм часом, ставити цілі і досягати їх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.