Коли міняти акумулятор у телефоні?

На жаль, акумулятор — це лише витратна частина телефону. Навіть якщо ви не користуєтеся активно телефоном, батарея все одно повільно, але вірно втрачає свою ефективність. Тому при купівлі нового батарейного вузла багато магазинів дають гарантію не більше, ніж на 6 місяців. Середній термін служби акумулятора становить приблизно 2 роки. Після закінчення цього терміну, батарея втрачає свою ємність відсотків на 30% і вже не може «похвалитися» високою продуктивністю.

Кожен з нас стикався в мережі інтернет зі всілякими порадами, які дадуть змогу підтримувати акумулятор у хорошому стані. На жаль, незважаючи на всі зусилля, батарея, як і раніше, залишається витратним матеріалом та іноді потребує заміни. Доречі, послугу з установки АКБ надають тут https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-akkumulyatora.html.

Коли настає час для заміни батареї?

  • заряджати телефон доводиться кілька разів на день — це явна ознака того, що батарея вже відслужила свій заявлений термін і потребує заміни. Для акумуляторів з характеристиками 4000 мАг ємності накопиченої енергії має вистачати на 1.5-2 дні активного використання смартфона.
  • індикатор заряду «божеволіє» — про втрату ємності батареї сигналізує різке зниження відсотка заряду (наприклад: батарея показує 80% і раптом — 40%, а після перезавантаження телефону — 70%).
  • телефон вимикається під час запуску застосунків і під час дзвінка — під час активації більш енергоємного застосунку (наприклад камери) телефон різко вимикається, навіть за високого відсотка заряду 50-80%. Це свідчить про просідання робочої напруги зношеної батареї, яка вона вже не має достатньої ємності.
  • батарея заряджається за кілька хвилин — це явище зазвичай супроводжується аварійним вимкненням телефона та некоректною поведінкою індикатора заряду. Через те, що накопичувач не має достатньої ємності, то й час заряджання до 100% може займати лише кілька хвилин.

Коли проблеми живлення не мають нічого спільного зі зносом акумулятора?

Багато користувачів дуже часто асоціюють відсутність реакції під час під’єднання зарядного пристрою зі зношеним акумулятором. Однак у більшості випадків ідеться про несправний роз’єм живлення або зарядні аксесуари, але ніяк не свідчить про проблеми з батареєю. Тож перед тим, як поміняти акумулятор, рекомендуємо віддати смартфон до рук фахівців для виявлення справжніх причин несправностей з живленням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.