Нові можливості для ветеринарного бізнесу: переваги використання профільних програм

Незалежно від масштабу (малий, середній чи великий) для успішного ведення ветеринарного бізнесу необхідно використовувати різні комп’ютерні програми. Серед них існують як ПЗ загального призначення, так і профільні. До загальних можна віднести програмне забезпечення для бухгалтерського обліку або для складу в той час, як профільні програми орієнтовані спеціально на ведення ветеринарної діяльності, наприклад, електроні картки пацієнтів, розраховані на обслуговування саме тварин. Однак використання окремих програм для ветеринарної клініки поступово стало незручним через відсутність синхронізації між базами даних цих програм. Тому сьогодні пріоритет надається спеціалізованим CRM-системам, які інтегрують у себе весь необхідний функціонал, враховуючи всі потреби ветеринарного бізнесу.

Наскільки складно для бізнесу відбувається автоматизація бізнес-процесів?

При купівлі доступу до офіційної версії CRM, розробники гарантують надання технічної підтримки, що є значною перевагою. Після оплати обраного тарифу програма надає доступ до всіх своїх функцій. Важливо вибирати такі сервіси, які супроводжуються детальними інструкціями для різних посад у медичному закладі.

Процес автоматизації включає навчання користувачів правильному використанню ресурсу, та тільки тоді можна відчути прогресивний результат в роботі. Наприклад, учбова програма для освоєння ENOTE доступна на офіційному сайті сервісу для автоматизації ветклінік ENOTE. Матеріали для навчання роботі у програмі подаються по розділах, дозволяючи користувачам легко вибирати необхідні теми та переходити до конкретних параграфів з питаннями та можливостями за обраним напрямком.

Ця навчальна програма по роботі в CRM-системі не лише надає текстові інструкції, але й включає скріншоти інтерфейсу сервісу для кращого розуміння конкретних процедур. Для більш детального розуміння користувачі можуть також переглядати відеоролики. У випадку додаткових питань завжди можна звернутися до технічної підтримки, яка працює цілодобово і готова надати допомогу.

Ефективні робочі інструменти в CRM: які унікальні можливості пропонують такі сервіси?

Програмне забезпечення комплексного типу часто встановлюють на хмарному сервісі. Для цього створюється віртуальний сервер, на якому розміщується система разом з усіма базами даних бізнесу. Це має ряд переваг:

  1. гнучкість і масштабованість;
  2. віддалений доступ;
  3. економія витрат на обслуговування інфраструктури;
  4. безпека даних;
  5. централізоване оновлення.

CRM надають доступ в одному вікні для всіх співробітників. Це означає, що тепер достатньо оплачувати абонентську плату лише за одне ПЗ, яким зможуть користуватися всі відділи ветеринарного медичного центру. Для зручності спілкування з клієнтами передбачена інтеграція телефонії.

Якщо ж заклад має торгові точки, для автоматизації обліку продажів проводиться інтеграція з торговим обладнанням. Система дозволяє кожному співробітникові вносити зміни в програму згідно зі своїми посадовими можливостями, що можливо завдяки налаштуванню прав доступу. Такі сервіси допомагають коректно нараховувати зарплату, формують первинну статистику та звіти, а керівники бізнесу можуть спостерігати за тенденцією розвитку свого бізнесу в реальному часі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.