Що таке eSIM та у чому її переваги

eSIM (Embedded SIM) — це спеціальна SIM-картка, яка вбудовується в телефон ще на етапі виробництва і легко “прошивається” вже користувачем під будь-якого оператора. Тому плани купити віртуальну карту — це погляд у майбутнє. Вам більше не потрібно тепер вставляти окрему фізичну зовнішню сімку, оскільки у вас вона вже передбачена в телефоні. eSIM безпосередньо підключено до материнської плати пристрою.

Уявімо, що ви хочете підключитися до мобільної мережі іншого оператора. Тепер вам не потрібно йти в офіс, стояти у черзі, а потім вставляти пластиковий чип у свій смартфон. Достатньо просто виконати три речі:

  1. Вибрати зручний для себе тарифний план оператора.
  2. Заплатити й налаштувати.
  3. Із задоволенням користуватися послугами.

Це особливо зручно для користувачів під час подорожей за кордон. Єдиний недолік технології в тому, що поки не всі оператори в країнах СНД підтримують цю технологію. Скоріше за все, eSIM незабаром цілком витіснить стандартні пластикові СІМ-карти, тому поспішайте купити віртуальну карту, і будьте серед перших, хто відчує на собі всі зручності технології. Це дозволить вам мати переваги для свого телефона та комфортно користуватися сучасними можливостями!

Що таке віртуальна eSIM?

Зовні це виглядає як невеличка мікросхема, розміром приблизно 6х5 мм. І вона вмонтована вже у ваш телефон. Її не потрібно вставляти та виймати, як ми звикли це робити з пластиковим аналогом сімки.

Є ймовірність, що eSIM зменшуватиметься з часом, оскільки інформації, яка там зберігається, не так багато. Цей чіп ви самостійно «перепрограмуєте», завантажуючи програми різних операторів. Віртуальну карту не потрібно купувати, вона у вас вже є (*залежно від моделі пристрою). Вона адаптована під стандарти мобільних операторів.

eSIM — це так званий ідентифікатор абонента, який дозволяє оператору:

  • миттєво орієнтуватися;
  • надавати найдоцільніші для абонента послуги;
  • переглядати архів роботи карти;
  • швидко вирішувати проблеми оператора.

Чому варто активувати віртуальну карту: які переваги ви отримаєте?

  • Звільняється місце для додаткових слотів чи роз’ємів.
  • Немає необхідності фізично вставляти сімку у пристрій.
  • Можна підключити до 5 різних номерів на 1 eSIM (залежно від пристрою і його можливостей, передбачених виробником).

З впровадженням нових технологій абоненти мобільного зв‘язку звільняються від обов‘язкового проходження процедур у офісах операторів. Тепер більшість питань можна вирішити дистанційно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.