VPS virtual private server від компанії Дельтахост

Інтернет-технології за останнє десятиліття суттєво удосконалилися, і уявити навіть малий бізнес, який не використовує їх, вже дуже важко. В процесі розвитку велика кількість власників бізнесу зіштовхується з необхідністю використання web-сервера. Середні й великі проєкти сьогодні часто користуються такою послугою, як оренда VPS сервера.

Для кого це буде корисно та на які особливості варто звернути увагу, розповімо далі.

Оренда віртуального сервера

Почнемо з того, що потужне комп’ютерне обладнання — це дорого. Періодична заміна комплектуючих, апгрейд, ремонт потребують великого вкладення коштів. Плюс окреме приміщення, адаптоване під умови роботи техніки. В результаті, оренда віртуального серверу виявляється набагато вигіднішою і з точки зору ресурсів, і з точки зору людської праці.

Але чому ж тоді не обрати віртуальний хостинг? Річ у тому, що він чудово підходить для невеликих проєктів, але хостингу не вистачить для масштабних ресурсів та тих, де є високий, активний трафік.

У VPS/VDS є кілька суттєвих переваг, яких не має віртуальний хостинг:

 • можливість створення резервних копій даних;
 • можливість змінювати та налаштовувати ОС та ПЗ;
 • окремі IP-адреси для кожного користувача;
 • розмір даних на віртуальному сервері обмежується лише його ресурсами.

Кому підійде VPS?

Ще одна важлива перевага VPS — швидка та легка масштабованість. Це буде корисним для:

 • онлайн платформ з іграми;
 • великих сайтів та порталів;
 • розробників програмного забезпечення;
 • компаній, що працюють з 1С;
 • організаціям з високими вимогами до безпеки даних;
 • компаніям, яким необхідно зберігати великі масиви відео (охоронні фірми, відділи компаній, що ведуть відеоспостереження в офісах, магазинах і т.д)

При цьому користування VPS сервером позбавляє вас необхідності встановлювати та налаштовувати велику кількість техніки, ви тільки реєструєте акаунт і оплачуєте щомісячне користування віртуальною машиною.

Вибір VPS/VDS сервера: на що звернути увагу?

Для того щоб оренда vds сервера не стала дарма витраченими грошима, варто врахувати кілька важливих факторів:

 • Дата-центри провайдера. Тут вас має цікавити програмне забезпечення, технічні характеристики серверів, що надаються в оренду (оперативна пам’ять, vCPU, об’єм і тип сховища, ОС, панель управління).
 • Місцерозташування. Як правило, компанії пропонують кілька варіантів, а ви обираєте той, який має найближче територіальне розташування. Це обумовлено швидкістю подальшого доступу до ресурсу.
 • Технічна підтримка. Ідеальний варіант — служба підтримки, яка працює 24/7, адже проблеми можуть виникнути в будь-який момент, і потребують максимально швидкого вирішення. Дізнайтеся варіанти зв’язку з технічною службою. Краще, коли це буде не тільки електронна пошта, а і чат, соцмережі.
 • Резервне копіювання даних. Кіберзагрози продовжують бути серйозною проблемою всіх, хто працює онлайн, тому резервне копіювання даних сьогодні — одна з першочергових функцій, на яку треба звернути увагу при виборі VPS/VDS сервера.
 • Вибір провайдера. Якщо для вас актуальна послуга оренди VPS сервера, тоді обов’язково зверніть увагу на сайт провайдера. По-перше, його вигляд, зручність, наповненість інформацією. А також наявність Публічної оферти з реквізитами юридичної особи та посилання на атестат для Webmoney.

VPS/VDS сервери стануть чудовим рішенням для вашого ресурсу, якщо ви підійдете до цього питання з правильного боку.

Deltahost — ваш надійний партнер

Компанія Deltahost працює на ринку вже багато років. Тому якщо вам необхідна оренда VPS в Україні, Deltahost запропонує найвигідніші варіанти, що забезпечать безперебійну роботу вашого ресурсу.

Віртуальні сервери розташовані в Україні та Нідерландах, відповідають міжнародним стандартам безпеки, тому в залежності від територіальної направленості бізнесу ви маєте можливість обрати найбільш зручний та бути впевненими в надійному захисті даних.

Окрім цього у клієнтів Deltahost є можливість безкоштовно протестувати можливості VPS серверів протягом 48 годин, щоб прийняти остаточне рішення по придбанню або оренді.

Служба підтримки працює 24/7 та відповідає на запити клієнтів протягом 15 хвилин, тому всі проблеми, що виникають, вирішуються максимально швидко.

По мірі росту і розвитку бізнесу та збільшення контенту, необхідність в надійному потужному і великому сервері, що дасть можливість реалізовувати всі ці плани, суттєво зростає. Тому віртуальний VDS сервер дійсно стане ідеальним рішенням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.