Як провести інтернет без світла і наскільки він ефективний?

Проблеми з відключенням світла внесли корективи у життя абонентів, адже кожен мусив підлаштовуватись під графіки відключень та планувати день заздалегідь. Люди застосовували різні способи для отримання безперебійного інтернет-зв’язку, аби не втрачати можливість зробити термінові справи чи просто не сидіти без діла.

Зараз нагальної потреби в цьому немає, але в майбутньому тривалі відключення світла можуть повторюватися. Тому, слід бути проінформованим та розуміти, яким чином мережа може працювати без світла і що потрібно, аби провести інтернет без світла у Львові.

Підключення роутеру до павербанку

Повноцінна назва цієї технології — Gigabit Passive Optical Network. Провайдери підтримують доступ до живлення за допомогою генераторів, але абонент не має зв’язку через те, що роутер не під’єднаний до електроенергії. Але якщо під’єднатися до зарядженого павербанку, проблему буде вирішено, і інтернет без світла працюватиме до 12 годин. До того ж, якщо павербанк достатньо потужний, можна одночасно заряджати інші пристрої.

Оптоволоконний інтернет

Це — найбільш поширений спосіб. Суть у тому, що інтернет під’єднують за допомогою оптичних ліній зв’язку. В такому випадку, якщо провайдер забезпечує собі стабільне постачання енергії за допомогою генераторів, абонент матиме стабільне підключення до інтернету. Єдине, що потрібно зробити — забезпечити живлення роутера, приєднавши його до акумулятора або повербанка.

Використання телефонної мережі

Старий, але ефективно працюючий спосіб. Для реалізації задуму потрібно придбати два кабелі-адаптери, під’єднати до живлення Wi Fi та ADSL/VDSL-роутер. Якщо у провайдера немає проблем з електропостачанням, ви матимете стабільний зв’язок та доступ до мережі.

Мобільний інтернет з підсилювачем сигналу

Якщо під час відсутності світла вдається зловити мережу, варто встановити антену якомога вище, аби уникнути перешкод, та почати користування.

Інтернет без світла з компанією Linkcom

Маючи можливість використати один з вищезгаданих способів, можна стабільно мати доступ до інтернету навіть під час тривалих відключень світла. Однак для цього потрібен ще й швидкісний інтернет. В цьому може допомогти компанія Linkcom, адже тут можна обрати фінансово вигідний та швидкий тариф. Головне — забезпечити стабільну роботу роутера, і інтернет без світла працюватиме стабільно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.