Як вибрати слуховий апарат?

Слух — одне з відчуттів, яке допомагає людині орієнтуватися у просторі. Згідно зі статистикою, проблеми зі слухом — одна з найпоширеніших хвороб у світі. Кожна третя людина старша 65 років страждає від них.

Але, на жаль, так само часто ці захворювання зустрічаються й у дітей. Та хороша новина теж є — у 60% випадків їх можна вирішити.

Сучасні технології дозволяють повернути це відчуття повністю або частково. Один зі способів — слуховий апарат. Як його вибрати, розповімо далі.

як вибрати слуховий апарат

Важливі аспекти

Якщо вас цікавлять слухові апарати київ, необхідно проконсультуватися з аудіологом, і звернути увагу на наступні характеристики:

  • Спосіб обробки звуку. Це можуть бути цифрові та аналогові моделі. Цифрові — більш сучасні та технологічні, аналогові — прості та, відповідно, дешевші.
  • Конструкція. Вона може бути:
  • внутрішньовушною;
  • внутрішньоканальною;
  • завушною.

У кожного типу є свої особливості та можливості використання, в залежності від будови вушної раковини та стану здоров’я внутрішньої частини вуха.

  • Потужність. Її варто обирати на перспективу. Тобто орієнтуватися на потужність, яка допоможе відновити силу слуху не тільки в цей момент, а й зможе це робити й у випадку подальших коливань.
  • Способи налаштування. Ручний дає можливість одночасно запрограмувати не більше ніж 4-5 параметрів, в той час, як комп’ютерний гарантує більш точні налаштування.

Сучасні технології в допомогу

Сучасні розробки дійсно вражають. Слухові апарати сьогодні — це справжні міні-комп’ютери для ваших вух.

Деякі апарати мають функцію, схожу зі штучним інтелектом. Вони можуть запам’ятовувати налаштування для певних середовищ, і автоматично відтворювати їх при потраплянні у нього.

Окрім цього користувачі можуть приєднати слухові апарати до свого смартфона, отримуючи додаткові можливості — нагадування про необхідне сервісне обслуговування, можливість онлайн звернення за консультацією по догляду, налаштуванню чи ремонту.

Одним з останніх технологічних досягнень у виготовленні слухових апаратів є технологія “телефону у вушному каналі”. Вона дозволяє позбутися ефекту зворотного зв’язку та забезпечити максимальну природність звуку, що робить комфортним носіння девайсу вже з першого дня. При цьому сам апарат є максимально непомітним.

Використання таких технологій дозволяє вести активний спосіб життя та відчувати його повноту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.