Заміна скла iPhone в разі побиття екрану в сервісі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла або заміна екрану на Айфоні: в чому різниця

Цілісність тачскріна легко порушується в результаті надмірного механічного впливу на девайс. В результаті на дисплеї з’являються тріщини або відколи. Багато користувачів навіть при наявності подібних дефектів, продовжують експлуатувати девайс, так як свою функціональність він при цьому не втрачає. Однак необхідно розуміти, що через тріщини на склі всередину гаджета потрапляє пил, дрібні сміттєві частинки і волога, поступово руйнуючи смартфон зсередини. Тому при найменшому пошкодженні скла зверніться в сервісний центр «Ай-Яй-Яй», фахівці якого нададуть вам безкоштовну консультацію і проведуть діагностику девайса, за результатами якої можна судити на скільки серйозною є проблема.

Заміна скла поводиться нашими майстрами в спеціально обладнаній лабораторії, де підтримуються стерильні умови. Будь-яка порошинка, що потрапила між склом і екраном може не тільки ускладнити відновлювальні роботи, але і завдати непоправної шкоди смартфону.

Завдяки наявності в будь-якій нашій філії оригінальних комплектуючих і високоякісних копій, ми гарантуємо швидке виконання навіть найскладніших ремонтних робіт. «Поміняли розбите скло iPhone при мені» або «замінили тріснутий тачскрін за годину» — подібні відгуки наших клієнтів є красномовним свідченням високого професіоналізму наших майстрів.

Смартфон впав у воду? Що робити в такому випадку

Щоб усвідомити серйозність проблеми, необхідно розуміти, що будь-яка рідина особливо чай, кава і солодкі напої є «вбивцями» смартфонів. Тому якщо так сталося, що між вашим девайсом і водою стався контакт, негайно вирушайте в сервісний центр «Ай-Яй-Яй».

Відновлення девайсів після контакту з водою здійснюється в нашій майстерні в наступній послідовності:

  1. Діагностика поломки;
  2. Заміна несправних запчастин;
  3. Чистка та сушка девайса;
  4. Тестування функціональності гаджета;
  5. Надання гарантії.

Кваліфіковані фахівці протягом декількох хвилин за допомогою інноваційного діагностичного обладнання визначать джерело несправності і наявність додаткових пошкоджень, а також запропонують найоптимальніші способи їх усунення.

Відвідавши сторінку сайту з ремонту Айфон https://iya-yai.kiev.ua/remont-iphone, Ви зможете отримати необхідну інформацію щодо наданих нами послуг, їх вартості і тривалості. До того ж, на сайті компанії вказані телефонні номери, за якими будь-який користувач може зв’язатися з оператором нашого колл-центру і задати йому питання, що цікавлять.

Безкоштовну консультацію Ви також можете отримати, скориставшись:

  • Вайбером або Скайпом;
  • Електронна пошта;
  • Послугою «зворотний дзвінок»;
  • Допомогою онлайн-консультанта.

Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проводять ремонт айфонів всіх моделей, за ціною, яка доступна для більшості користувачів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.