Магазин у месенджері: чому його варто створити?

Використовувати Телеграм можна не лише як месенджер, а ще й як додаткову платформу для ведення бізнесу. Він став зручним інструментом для тих, хто займається продажем товарів або послуг через інтернет.

Якщо створити Телеграм-магазин, це дасть можливість зменшити дистанцію між продавцем і клієнтом. А також спростить процес вибору і покупки товарів, бо зробити це покупцеві можна буде, навіть не виходячи з месенджера.

Як же організувати онлайн-магазин у Telegram? У цьому допоможе проект TGMall, який являє собою спеціальний сервіс для створення бот-шопів, через які і продаються товари. Це платформа, яка дозволяє керувати процесами, які відбуваються у магазині: створювати каталоги, заповнювати їх товарами, приймати і оформлювати замовлення, спілкуватись з покупцями і т.д.

Які переваги має Telegram?

Онлайн-магазинів існує вже багато, та все ж створення бот-шопу у месенджері має свої переваги. До переліку входять такі:

  • швидкість роботи. Месенджер завантажується значно швидше, ніж сторінка у соцмережі чи веб-сайт магазину, тому не доводиться довго чекати, щоб переглянути товари у каталозі;
  • відсутність відволікаючих елементів. У Telegram клієнта не будуть відволікати спливаючі вікна чи інша нав’язлива реклама, яка лише дратує, оскільки у месенджері її немає, тож він зможе зосередитись на покупках;
  • зручність. Якщо потрібно швидко знайти конкретний товар, можна скористатись пошуковою системою;
  • доступність. Додаток встановлюється на смартфон, комп’ютер чи інший пристрій безкоштовно, і цей процес не вимагає якихось особливих зусиль чи складних дій. До того ж працює месенджер з будь-якою операційною системою.

Розробники месенджера потурбувались про те, щоб листування у ньому залишалось конфіденційним, тож інформація захищена від сторонніх.

Які можливості дає платформа TGMall?

Для тих, хто збирається вперше відкрити магазин у Телеграмі, є можливість скористатись безкоштовним тарифом і спробувати платформу у дії. Він дозволяє додати до 12 товарів у каталог, створити 2 категорії, приймати оплату через Monobank, ділитись посиланнями на товари та робити інші дії.

Більше можливостей дають платні тарифи – Light та Maximum, які можна оформити на місяць (чи на декілька) або ж одразу на цілий рік. А щоб почати роботу із сервісом, потрібно зробити лише кілька дій: створити бот, заповнити магазин товарами, визначитись з налаштуваннями. А далі вже можна розпочинати продажі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.