Звичайна чи блютуз-колонка: що вибрати

Мобільні телефони, планшети, ноутбуки та комп’ютери не дають достатньої гучності під час перегляду фільмів чи прослуховування музики. А якщо треба увімкнути пісні під час свята, то взагалі не варто розраховувати, що хтось із присутніх розбере слова чи навіть мелодію. Колонка здатна у декілька разів посилити гучність. Але стає питання, який варіант пристрою вибрати — Bluetooth чи звичайний провідний. Рішення залежить від потреб людини та сценарію використання пристрою.

Переваги блютуз колонок

Ці пристрої стали набирати популярність з новою силою. Їх купують дітям, підліткам та дорослим. Модельний ряд товарів великий, Bluetooth-колонки випускають відомі бренди (Xiaomi, JBL, Samsung). Переваги пристроїв наступні:

  • можуть працювати на відстані до 5–10 метрів від джерела музики чи фільму;
  • не потрібні дроти для підключення;
  • система блютуз працює просто та сумісна з усіма сучасними смартфонами чи іншими приладами;
  • можна перемикати пісні, регулювати гучність безпосередньо на колонці;
  • легко брати з собою на прогулянку, у подорож, на пікнік;
  • є компактні моделі, які за рівнем гучності перевершують великі колонки;
  • працюють на акумуляторі, можуть приєднуватись та заряджатися від павербанка;
  • прості у використанні, розбереться кожна людина;
  • безпечні для дітей (їм не доведеться включати пристрій в розетку, не станеться раптового замикання).

Багато моделей представлено у каталозі інтернет-магазину Алло, відрізняються вони дизайном, потужністю, місткістю акумулятора, ціною. Купувати блютуз-колонку варто, якщо хочеться гучно слухати музику зі смартфона або планшета, а ПК чи навіть ноутбука поруч немає. Також це незамінна річ для людей, які обожнюють влаштовувати свята та відпочинок на свіжому повітрі. Без музики дітям та дорослим ніяк, а з блютуз колонкою буде завжди весело. Якщо захочеться подивитися фільм на планшеті на відстані, вона також допоможе насолоджуватися переглядом, а не напружувати слух.

Коли краще купити звичайну колонку

Сучасні ноутбуки можуть підтримувати технологію Bluetooth, а ось ПК – ні. Тому перші ще можна під’єднати до портативної колонки, а другі не вдасться. Тому для домашнього використання краще купувати класичні моделі з двома видами шнурів, а не технологією блютуз. Проте під’єднати звичайну колонку до планшета та смартфона не вийде – немає потрібних роз’ємів (AUX, USB).

Для роботи (у лікарні, в офісі, у навчальному центрі) блютуз-колонки також не підходять. Адже, зазвичай, оснащення закладів складається з персональних комп’ютерів. Для них потрібні звичайні колонки. Краще придивитися до моделей з довгими дротами, щоб було легше підключати та встановлювати пристрої. Це дасть змогу розмістити одну, дві, три чи більше колонок у потрібних місцях кімнати (біля ПК, на полиці, на стіні), а не поставити коло розетки. Звичайні колонки часто гучніші, тож краще підходять для роботи у великих приміщеннях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.