Програмне забезпечення підприємства: на чому не варто економити

Автоматизація значно полегшує роботу бізнесу, адже дані не потрібно зберігати на паперових носіях, що не є надійно, а також будь-яку звітність легко провести за кілька хвилин, не рахуючи нічого вручну. Але така зручність та легкість можлива лише в тому випадку, якщо підібрано те програмне забезпечення, що відповідає всім потребам підприємства. Актуальний саме для конкретного виду софт — те, що забезпечує його ефективність. Вибираючи його не варто економити на кількох речах.

Перше: вибирати варто лише офіційно дозволені в Україні софти

Програмне забезпечення для автоматизації роботи підприємства не може коштувати надто дешево, хоча знайти вигідний варіант однозначно можна. Таким є софт BAS, який пропонує компанія https://www.1c.kiev.ua/ua/service/programmist/. Серед багатьох варіантів конфігурацій можна вибрати найактуальніший варіант. А звернення до програмістів дозволить створити нестандартне по функціональності ПЗ.

Друге: користуватися супроводом програмістів

Будь-які питання чи навіть періодичне оновлення програмного забезпечення краще довірити професіоналам. Супровід програмістом BAS хоч і потягне за собою певні витрати, проте в кінцевому результаті це буде навіть вигідніше:

  • будь-які питання вирішуватимуться швидко, а працівники не відриватимуться від робочого процесу;
  • програма буде оновлюватися вчасно, швидко та зі збереженням всіх даних. Якщо цим займатиметься некваліфікований працівник, то цілком реальна ситуація втрати важливої інформації;
  • якщо бізнес розширив сферу своєї діяльності або навпаки — звузив її, то не потрібно буде купувати нове програмне забезпечення: досвідчений фахівець допрацює його, і це дозволить зекономити кошти.

Третє: навчати персонал зусиллями професіоналів

Якщо співробітник компанії самостійно буде освоювати програмне забезпечення, це займе більше часу у порівнянні з навчанням професіоналами. Втрачений час — це ще і збільшення ризику бізнесу, зменшення його прибутків, тому така економія однозначно не буде розумною.

Щоб отримати професійну допомогу з програмним забезпеченням: навчання, оновлення, виявлення збоїв, не обов’язково приймати програміста у штат. Такі спеціалісти можуть працювати за абонентським обслуговуванням, тобто виконувати роботу тільки при необхідності.

Звертайтеся тільки до офіційних представників продукту в Україні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Задайте вопрос или оставьте свое мнение

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.